středa 3. února 2016

2.2.2016 Vidíš jí? Kde je? Jo támhle!!!!

Ahojky!

Tak je tu další článek, sem na sebe pyšná, že teď přispívám tak často, i když můj blog moc lidí nečte, tak aspoň budu mít krásné vzpomínky uchované :)
V úterý druhého února jsem já Š. a Terka vyrazili na kešky!!!!! Ráno jsme vstali, Š nám udělal výbornou snídaní :) Vajíčkové tousty, pak jsme se ještě váleli v posteli a čekali až za námi dorazí Terka :)
Kdo by nevěděl povím vám co říká teta WIKI :)
 Geocaching  je hra na pomezí sportu a turistiky, která spočívá v použití navigačního systému GPS při hledání skryté schránky nazývané cache (v češtině psáno i keš), o níž jsou známy její zeměpisné souřadnice (v systému WGS 84). Při hledání se používají turistické přijímače GPS. Člověk zabývající se geocachingem bývá označován slovem geocacher, česky též geokačer nebo prostě kačer. Po objevení cache, zapsání se do logbooku a případné výměně obsahu ji nálezce opět uschová a zamaskuje. Všeobecně oceňovaným prvkem geocachingu je umisťování keší na místech, která jsou něčím zajímavá a přesto nejsou turisticky navštěvovaná. V popisu cache (listing) jsou pak uvedeny informace o místě s jeho zvláštnostmi a zajímavostmi. Cache se ale umisťují i do zajímavých míst velmi frekventovaných. V některých případech je zajímavým právě úkol, který je s nalezením cache spojen.
A tak jsem vyrazili na Prosek a šli pešky až na Ládví a vysbírali jsme co jsme po cestě našli. Bylo to super :) Trochu foukal studený vítr, ale jinak na nás vykouklo i sluníčko a všechny kešky byli super. Dokonce jsem konečně našla nějakou i já!! :D Bylo to skvělé :)
A večer jsem šla ještě s Š na running sushi a hrozně jsme se přejedli :D :) ale byl to moc fajn den.
Terka se zapisuje :)

Š ♥

Pšššttt :)

A running sushi - Harfa :)

Žádné komentáře:

Okomentovat